APTAUJA

Kuru no mēbelēm Jūs pie mums labprāt pasūtītu?
 

mēbeles uz pasūtījumu

There are no translations available.

alt

Mēbeļu izgatavošana pēc pasūtījuma  - ir ne tikai ērtības un jūsu dzīvojamās telpas komforts, bet arī veids, kas atspoguļo Jūsu sociālo statusu. Katrs cilvēks ir unikāls un katram ir savas ideja par modi un dizainu. Mēbeļu Interjers - ir jūsu viedokļu iemiesojums, kurš ir izteikts jūsu interjerā. 

Mēbeļu galvenā funkcija ir to praktiskais pielietojums. Tomēr izvēloties materiālus, formu un krāsu salikumu, mēbeles telpai piešķir kāda noteikta stila, interjera vai mājīguma noskaņu. Ir svarīgi izvēlēties optimālākos izmērus, lai mēbeles būtu ērtas cilvēkiem, kuri tās ikdienā lietos, kā arī, lai tās vizuāli iederētos telpā un lieliski pildītu tām paredzētās funkcijas. Dažkārt telpu izmēru vai citu īpatnību dēļ ir vajadzīgi nestandarta risinājumi. Tādās reizēs ir labi paļauties uz mēbeļu konstruktora radošo izdomu un profesionalitāti, kas saskaņota ar klienta iespējām.

 

 

Mēbeļu ražošana pēc pasūtījuma piedod jūsu telpai maksimālu komfortu, ņemot vērā jūsu mājas vai biroja funkcionālās iezīmes. Mēbeļu pasūtīšana  sākas ar projekta izstrādi. Dizaineru izstrādātajā projektā, jūs varat pēc savām vēlmēm veikt jebkuras izmaiņas un  skaidri redzēt savu nākamo mēbeli interjera perspektīvā un krāsu daudzveidībā, lai redzētu, kā tā izskatīsies jūsu telpā. Dizaineri piedāvās dažādu stilu lēmumus, apstiprinās ar jums materiālu paraugus un ņems vērā visas Jūsu vēlmes un ierosinājumus. Mūsu lielā pieredze mēbeļu ražošanā pēc individuāla pasūtījuma palīdzēs jums kvalitatīvi un par atbilstošu cenu realizēt savas idejas. Galvenā priekšrocība mūsu mēbeļu ražotnē ir visaptveroša pieeja, lai izveidotu jūsu interjeru, izgatavojot dažādu stilu mēbeles.

Mūsu produktu saraksts ir daudzveidīgs. Korpusa mēbeļu ražošana, iebūvētās mēbeles, priekštelpu, viesistabas un vannas istabas mēbeles, mēbeles bērnu istabai, virtuves mēbeles pēc pasūtījuma. Mēbeles bankām, birojiem, viesnīcām, bāriem, kafejnīcām, restorāniem, privātmājām, kotedžām....

Šobrīd mēbeļu materiālu klāsts ir ļoti plašs.

Dabīgā koka mēbeles vienmēr ir augsti vērtētas. Lai mēbeles būtu kvalitatīvas, būtiski ir pareizi sagatavot kokmateriālu un izvēlēties pareizo laiku tā zāģēšanai un dabīgai žāvēšanai, lai materiāls pēc mēbeles izgatavošanas nesāktu plaisāt vai vērpties.

Tāpēc dabīgais koks ir viens no dārgākajiem materiāliem. Lētāks risinājums ir finierētas mēbeles, kuras arī tiek augsti vērtētas. Tās gatavo no pamata plates, ko aplīmē ar plānu dabīgās koksnes kārtu, kurā vairs nav tik liela dabīgā koka sprieguma, tāpēc temperatūras vai klimata mitruma maiņas neizraisa vērpšanos vai plaisāšanu.

Tāpat pieejamas ir arī plates ar mākslīgu pārklājumu, kurās imitētas koka, akmens vai kāda cita materiāla dabīgā struktūra. Bet struktūru var veidot arī mākslīgu, kas ir ļoti piemēroti modernam interjeram. Šādas mēbeles var izgatavot ātrāk un to izmaksas ir zemākas.