APTAUJA

Kuru no mēbelēm Jūs pie mums labprāt pasūtītu?
 

Pulējošie līdzekļi mēbelēm

There are no translations available.

Nekad neiedomājos, ka ēteriskās eļļas var izmantot mēbeļu pulēšanai. Izrādās, var. Tas tiešām ir lieliski: nevajag pirkt nekādus ķīmiskos līdzekļus un pēc tam elpot to izgarojumus. Visu var panākt daudz vienkāršākiem, lētākiem un „garšīgākiem” līdzekļiem.

Ielejiet Šī eļļu traukā ar šauru kakliņu un ielieciet mikroviļņu krāsnī uz 30 sekundēm (tas atkarīgs no jūsu krāsniņas jaudas). Kad eļļa uzsilusi, pievienojiet tai jojoba eļļu un uzmanīgi samaisiet. Pielejiet ēterisko eļļu, pārlejiet tumšā pudelītē un cieši noslēdziet. Ļaujiet maisījumam pastāvēt pāris stundas (tai nepieciešams sabiezēt).

 

Dizaineru modes tendences virtuves fasāžu jomā

There are no translations available.

AKRILA FASĀDES

Virtuves mēbeļu dizainā tiek izmantotas akrila fasādes, jo šis materiāls ir ekonomisks, estētisks, veselībai nekaitīgs, kā arī rada viegluma sajūtu. Akrils ir caurspīdīga plastmasa, kas līdzinās stiklam, bet ir daudz reizes triecienizturīgāka un tādējādi arī drošāka. Šo materiālu var iedalīt divos veidos - presētā un šūnveidīgā. Pirmo var raksturot kā mīkstāku, un tādēļ to ir vieglāk saskrāpēt un sabojāt, savukārt otrs veids ir daudz augstākas kvalitātes, līdz ar to arī izturīgāks. Visbiežāk fasāžu dekorēšanā izmanto tieši šūnveidīgo akrilu.

Akrila pārklājums, pateicoties tā glancējumam, padarīs jūsu virtuves iekārtas krāsu dziļu un izteiksmīgu. Akrila virsma ir ļoti gluda, tādēļ labi kopjama, kā arī ilgmūžīga.

 

Skapji, atverami kā vilciena kupejas - mūsdienu dzīves atribūts

There are no translations available.

Autortiesības, šim izgudrojumu mēbeļu pasaulē, sev piešķir daudzas valstis. Pastāv viedoklis, ka skapjus – kupejas izgudroja itāļu dizaineri speciāli masu tipveida mītnēm.

Tāpat ir pieņēmums, ka ar savu parādīšanos, šāds skapis, var pateikties Napoleonam Bonopartam. Imperators prasīja no saviem virsniekiem nevainojamu ārējo izskatu, un, lai mundieri nesaburzītos, šaurajos dzīvokļos tika izdomāti šaurie skapji ar bīdāmajām durvīm.

„Līdz prātam” - skapi noveda praktiskie amerikāņi. Viņi aizvietoja aizsegu ar durvīm, pielika tai plastika ritentiņus un palaida pa „šaursliedēm”. Tagad durvis vērās nevis tradicionāli „uz āru”, bet gan uz sāniem. Un tā bija īstā revolūcija interjerā! Tas notika Kalifornijā 20. gadsimta vidū. Turpmākajās desmitgadēs skapis tik pilnveidots: durvis kļuva pilnīgi spoguļotas, bet lai stikla durvis nesistos tās nostiprināja ar speciālu aizsargplēvi, tika pilnveidots arī rullīša mehānisms (sākumā ritentiņi „trokšņoja” un slīdēja nost no sliedēm). Un tagad modernizētais skapis ar bīdāmajām durvīm kļuva tāds pats neizvietojams amerikāņu mājas atribūts, kā, teiksim, tradicionālais kamīns konservatīvajiem angļiem.

 

Pareizās un nepareizās mēbeles

There are no translations available.

Iekārtojot savu māju ar mēbelēm, mēs tiecamies radīt «ligzdiņu», kur mums būs komfortabli un mājīgi. Bet nereti pie tā visa neņemam vērā bioenerģētikas likumus. Rezultātā mājā izceļas strīdi, haoss, bet brīžiem tā iemītniekus uzveic slimības. Lai izlabotu situāciju, ieklausieties Fen Šui parapsihologu un speciālistu padomus.

Vispirms, palūkojieties apkārt. Droši vien jūsu dzīvoklī ir pilns nevajadzīgu mēbeļu, kuras vienkārši žēl izmest. Nekavējoties atbrīvojieties no grabažām! Ja mājoklis piekrauts ar mantām, dzīves enerģija nevar brīvi cirkulēt tajā, no šejienes arī dažādas nepatikšanas.

Bet, ja jums maz vietas vai nepietiekami daudz naudas? Iegādājieties daudzfunkcionālas mēbeles: piemēram, krēsli, kuri viegli pārvēršas gultās vai galdiņos. Tiesa, tās ir mēbeles „visām dzīves situācijām, kā zināms nav mūžīgas, bet, no otras puses, tās nemaksā dārgi.....

 

Virtuves mēbeles un telpas iekārtošana

There are no translations available.

Virtuvei jābūt iekārtotai ērti, lai saimniece tajā varētu netraucēti un omulīgi darboties. Tas nozīmē, ka, iekārtojot šo telpu, nopietni jāpadomā par mēbeļu izvēli un novietošanu, kā arī par iebūvējamās tehnikas uzstādīšanu.

Virtuves iekārtošanas stili var būt visdažādākie — no klasikas līdz avangardam. Tomēr jāņem vērā, ka virtuves toņu gammai vajadzētu būt mierīgai un neuzmācīgai.

Pats galvenais virtuvē ir ērts, racionāls mēbeļu un aprīkojuma izvietojums. Pirms virtuves iekārtošanas vajadzētu uzzīmēt telpas plānu, iezīmēt priekšmetu iespējamās atrašanās vietas, visu nomērīt un aprēķināt. Zīmējot virtuves iekārtojuma plānu, tajā jāatzīmē arī virtuves tehnikas atrašanās vieta un izmēri. Jāpievērš uzmanība arī dažādiem tehniskiem “sīkumiem”, piemēram, ventilācijas cauruļvadu izmēriem un atrašanās vietām, elektrības vadiem, rozetēm, ūdens un gāzes pievadiem u.tml.