APTAUJA

Kuru no mēbelēm Jūs pie mums labprāt pasūtītu?
 

par mums

There are no translations available.

alt

Katru dienu saskaroties ar dažādiem cilvēkiem, uzklausot viņu jautājumus, risinot profesionālus uzdevumus un meklējot optimālos iespēju variantus, ir kļuvis vairāk kā skaidrs, ka jebkuru panākumu atslēga pamatos slēpjas veiksmīgā savstarpējā komunikācijā. Neatkarīgi no tā vai saskarsme ir ar pasūtītāju, vai izpildītāju, vai tā ir organizācija, iestāde vai individuāls klients, visu ietekmē cilvēciskais faktors. Mēs visi esam Personības, kam svarīgi ir tikt uzklausītiem, sadzirdētiem un saprastiem. Mēs vēlamies sniegt visaugstāko kvalitāti, kas izkopta rūpēs par ilgtspējīgu attīstību.

 

mēbeles uz pasūtījumu

There are no translations available.

alt

Mēbeļu izgatavošana pēc pasūtījuma  - ir ne tikai ērtības un jūsu dzīvojamās telpas komforts, bet arī veids, kas atspoguļo Jūsu sociālo statusu. Katrs cilvēks ir unikāls un katram ir savas ideja par modi un dizainu. Mēbeļu Interjers - ir jūsu viedokļu iemiesojums, kurš ir izteikts jūsu interjerā. 

Mēbeļu galvenā funkcija ir to praktiskais pielietojums. Tomēr izvēloties materiālus, formu un krāsu salikumu, mēbeles telpai piešķir kāda noteikta stila, interjera vai mājīguma noskaņu. Ir svarīgi izvēlēties optimālākos izmērus, lai mēbeles būtu ērtas cilvēkiem, kuri tās ikdienā lietos, kā arī, lai tās vizuāli iederētos telpā un lieliski pildītu tām paredzētās funkcijas. Dažkārt telpu izmēru vai citu īpatnību dēļ ir vajadzīgi nestandarta risinājumi. Tādās reizēs ir labi paļauties uz mēbeļu konstruktora radošo izdomu un profesionalitāti, kas saskaņota ar klienta iespējām.